Влада – це продумана боротьба з обставинами, які нам непідвладні, це здатність перетворювати негаразди на переваги.
Навіщо потрібна влада? Для того, щоб здобути впевненість і утвердитися у своїй гідності. І ще хоча б для того, щоб стиснути реальність у кулак і змінити її відповідно до своєї волі.
Зухвало? Анітрохи. Тому що йдеться про успіх.