Приймаємо замовлення с 10:00 до 17:00

Display on page
Sort by:
You have chosen:
0

В наявності

11/22/63

Купити дитячі книжки українською мовою: найкращий подарунок

Щоб купити дитячі книги українською мовою, не обов'язково чекати приводу або особливого випадку. Видання для дітей завжди буде доречним. Така ідея завжди актуальна, оскільки, книга приносить користь малюку, відкриває для нього новий етап розвитку та викликає радісні емоції.

Що пропонує BookіТошка?

Інтернет-магазин має у своєму розпорядженні великий вибір цікавих видань. Тут кожен може знайти необхідний екземпляр, наприклад:

  • «36 і 6 котів-компаньйонів». Історія про зустріч стареньких та гурту котів. Про те, як потрібні помічники самотнім бабусям і дідусям. А декому час повчитися піклуватись про інших. Знайомство призведе до неймовірним подіям у житті людей і котів, які стануть компаньйонами, акторами, футболістами.
  • «3D. Доісторичні тварини». Книга надає можливість познайомитися з древніми тваринами: гігантськими морськими монстрами, величезними носорогами і страхітливими мавпами. Якщо скачати безкоштовно додаток, ви можете використати чудеса реальності зображень тварин в форматі 3D.
  • «Жуки». За допомогою додатку iExplore приготуйтеся до зустрічі із найбільшими жуками у світі та дізнатися про неймовірні факти стосовно цікавого світу комах і найбільших, найстрашніших і найкрасивіших жуків.
  • «3D. Монстри океану». Розгляньте зблизька найдивовижніші морські істот. Книга відкриває можливості вивчити підводний світ, познати цікаві факти про життя у глибинах океану.

Чому малюкам краще купити книги українською мовою?

Тому що вони:

  1. розширюють кругозір;
  2. поглиблюють знання з рідної мови;
  3. навчають доброті, культурі спілкування, співчуття, цінувати працю, любити світ, людей, природу і тварин, а також, бути сміливими, винахідливими, прагне до щастя.

Літературний презент допомагає малюку знайти новий шлях розвитку, зрозуміти що важливість книги і читання переоцінити неможливо.
В магазині BookіТошка можна купити книжки українською мовою: Велику дитячу енциклопедію, пригоди, шедеври дитячої літератури та багато інших захоплююче цікавих видань. Подібні книги не припадуть пилом і не будуть закинуті на полицю шафи, дитині цікаво не тільки розглядати малюнки, а і дізнатися розвиток сюжету. Видання стане відправним моментом для того, щоб стати більш допитливим, прагнути до нових знань, досягнень у навчанні та в житті. Наближається, святкова подія а ви ще блукаєте у сумнівах, що ж подарувати? Купуйте літературний сюрприз в інтернет-магазині. Оформлюйте заказ на сайті bookitoshka.com з доставкою додому.